TürkçeEnglishالعربيةРусский

Biz Kimiz

Anasayfa » Biz Kimiz
Kanaat Alüminyum Hakkında

KANAAT ALUMİNYUM LTD. ŞTİ. 2005 yılında Ankara’da kurulmuştur. Patenti kendisine ait olan ürün ve sistemleri ile Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Üstten Askılı Vitrin Sistemleri, Kış Bahçesi için Sürme Seri ve Aksesuarları, Aldoks Sistem, Birsan Kapı, Kale Aksesuarları, Aluminyum Korkuluk & Küpeşte Sistem ve Aksesuarları ve Sineklik Sistemleri toptan ve perakende satışı ile tüm Türkiye ve dünya pazarlarına hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli ürün, sorunsuz teknik destek & uygulamaları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir. Bunun yanı sıra Kanaat, AR-GE çalışmaları ile sektöründeki konumunu güçlendirmekte ve sürekli yeni ürünlerin geliştirilmesi ile hem değerli müşterilerimizin artan ihtiyaçlarına cevap vermekte hem de sektöründe yeniliklere öncülük etmektedir.

2012 yılında kendi bünyesinde markalaşma çalışmasını tamamlayan Kanaat Aluminyum yeni markası ALCOBELLA ile Türkiye genelinde 450’yi aşan aktif bayisi ve yurtdışında farklı pazarlarda 25’i aşkın aktif yerel distributorü ile Katlanır Balkon Sistemlerinde bir dünya markası olma yolunda gelişimini hızla devam ettirmektedir. Reklam çalışmalarımız ve yurtiçi/yurtdışı fuar katılımlarımızla 2013 yılında daha farklı pazarlara ulaşmayı ve mevcut iş hacmimizi daha da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin katkıları ile beraber vizyonumuz, firmamızı sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve gelişen teknolojiye uygun çözümler üreterek, sektörümüzdeki mevcut şuanki konumumuzu daha iyiye ve ileriye taşımaktır.

Misyonumuz Katlanır Cam Balkon, Vitrin ve Sürme seri Sistemlerimiz ile ilgili daha kaliteli ve yenilikçi ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak; sizlerin memnuniyetiniz ile hızlı hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin büyümek ve sektörün öncü kuruluşu olmaktır.

Whatsapp
Kanaat Alüminyum
Kanaat Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?